×

 

درخواست مشاوره حقوقی


×

 

جستجو در بانک مشاوران ثبت آداک


×

 

تنظیم اوراق قضایی
با کمترین هزینه و صرفه جویی در وقت بدون استخدام وکیل لایحه، دادخواست و شکواییه مورد نظر خود را توسط وکلا و مشاوران متخصص تنظیم کنید

دادخواست

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  

لایحه

قیمت

نیاز به مشاوره

  •  
برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

ارزیابی و بررسی پرونده
قبل از انتخاب و شروع فرایند وکالت، شما می‌توانید پرونده حقوقی خود را جهت مطالعه و بررسی توسط وکلای پایه یک دادگستری ارسال کنید. وکلا هزینه، زمان و شرایط رسیدگی را به شما اعلام خواهند کرد

برای دریافت راهنمایی میتوانید با شماره 49125 (021) تماس بگیرید
×

 

فرم ثبت نام مشاورین حقوقی
 
 
 

ثبت آداک | ثبت شرکت | ثبت برند | ثبت اختراع

021-49125

info [at] sabtadak [dot] com

شماره تلگرام

09307053035

شنبه - پنج شنبه 18-9

جمعه ها تعطیل!
تولید داروهای زیستی ارزش افزوده زیادی به اقتصاد کشور تزریق کرد

تولید داروهای زیستی ارزش افزوده زیادی به اقتصاد کشور تزریق کرد

تولید داروهای زیستی ارزش افزوده زیادی به اقتصاد کشور تزریق کردتولید داروهای زیستی ارزش افزوده زیادی به اقتصاد کشور تزریق کرد
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: اگر به میزان ارزش افزوده شرکت های دانش بنیان نگاه کنیم، بعد از حوزه خدمات فناوری اطلاعات، اولین حوزه تولیدی که بیشترین ارزش افزوده اقتصادی را در کشور ایجاد کرده، تولید داروهای زیستی است.
مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری با اشاره به ارزش افزوده بالای تولید داروهای زیستی در کشور، بیان کرد: ارزش افزوده داروهای زیستی در کشور بسیار بالا است. این موفقیتی است که از یک طرف به واسطه تلاش سی ساله بخش خصوصی در این صنعت و از طرف دیگر حمایتهای هوشمندانه حاکمیتی به وجود آمده است.
وی افزود: پیشرفت های ایران در حوزه تولید داروهای زیستی یکی از موفقیت های چشمگیری است که در ایران رخ داده است و باید تلاش کنیم این افتخار بزرگ را در کشور به دیگر صنایع نیز تعمیم دهیم.
به گفته قانعی، صنعت زیست فناوری صنعتی ارزش آفرین است و توجه به تمام زوایای آن راهگشای توسعه اقتصادی است. به طور مثال در این حوزه بخش های مختلفی چون جلبک، کشاورزی زیستی، سوختهای زیستی و غیره هم هست که توسعه آنها می تواند به رونق اقتصادی در کشور منجر شود.
وی ادامه داد: امروز وظیفه همه ما است که نقشی در ارتقای این حوزه های ارزش آفرین داشته باشیم و با الگوبرداری از نمونه های موفق، تحولاتی جدی در آنها رقم بزنیم.
منبع: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

بیشتر بخوانید
ثبت شرکت موسسه آداک

ثبت شرکت سهامی خاص
ثبت شرکت مسئولیت محدود
ثبت موسسه غیر تجاری
ثبت طرح صنعتی
ثبت اختراع
ثبت برند بین المللی

 

تنظیمات قالب

سبک چیدمان

وسیع
فشرده

ناوبری

ساکن
چسبنده